O nas

Specjalistyczna Księgarnia Wysyłkowa Stowarzyszenia „Bardziej Kochani” to miejsce, w którym znajdziecie Państwo bogatą ofertę pozycji związanych tematycznie z zespołem Downa i niepełnosprawnością intelektualną – zarówno z zakresu literatury fachowej, jak i beletrystyki.

Konsekwentnie od 1997 roku zapewniamy naszym czytelnikom wsparcie specjalistyczne, skłaniamy do refleksji i inspirujemy do działania. Autorami publikacji są wybitne postacie świata nauki i sztuki oraz rodzice i opiekunowie dzielący się swoimi doświadczeniami. Oprócz tematów trudnych dotyczących rodziny, medycyny czy seksualności, dostarczamy Państwu odrobinę rozrywki idąc z duchem czasu i pokazując świat niepełnosprawnych z różnych perspektyw.

Stałą ofertą wydawnictwa jest Kwartalnik Bardziej Kochani, czasopismo podejmujące problematykę osób z zespołem Downa i ich rodzin. Powstało, by zintegrować ludzi borykających się z tym samym problemem, by wymieniać doświadczenia, by nieść pomoc najbardziej potrzebującym. Z pisma tego szeroko korzystają młodzi rodzice, nauczyciele, terapeuci i inne osoby wspierające dzieci i rodziny osób z zespołem Downa. Kwartalnik można nabyć za pośrednictwem prenumeraty lub księgarni wysyłkowej (najnowszy numer). Osoby zainteresowane numerami archiwalnymi zapraszamy do kontaktu: tel. (22) 663 40 43, e-mail: info@bardziejkochani.pl.

15 BK FB